O nas

Obecnie w naszej ofercie znajdują się dwa nowoczesne jachty: Antila 24 oraz jego nowsza wersja – Antila 24.4. Pierwszy z nich pochodzi z 2009 roku i w ostatnich latach przeszedł gruntowną, kompleksową modernizację, dzięki której nie odstaje od nowszych modeli. Antila 24.4 zaś, to jednostka zwodowana w 2019 roku i spełniająca oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Obie łodzie idealnie nadają się zarówno dla doświadczonych żeglarzy, jak i tych którzy dopiero rozpoczynają swoją żeglarską przygodę. Jednostki charakteryzują się doskonałymi właściwościami nautycznymi, co przekłada się na komfort pływania pod żaglami. Ponadto, minimalne zanurzenie (31 cm po podniesieniu miecza) pozwala na zacumowanie w najciekawszych zatoczkach jeziora. Oba jachty wyposażone są w nowoczesne silniki zaburtowe które są naszym ukłonem w stronę szczególnie pięknej, ale i wrażliwej lokalnej przyrody.

Antila 24 to jacht, którym można podróżować zarówno w ramach romantycznego wieczoru we dwoje, jak i całą rodziną lub w gronie znajomych. Bez problemu pomieści nawet sześcioosobową załogę, z którą możesz spędzić wyjątkowe chwile na wodzie.

Czarter jachtu jest możliwy zarówno na krótkie, weekendowe rejsy, jak i dłuższe wyprawy wzdłuż i wszerz Jeziora Drawsko. Jednostki posiadają wszelkie udogodnienia niezbędne dla wielodniowych pobytów (na przykład pełnowymiarowe koje, powyżej 180 cm wysokości w kabinie czy też ekologiczną toaletę). Antila 24 jest łodzią komfortową, bezpieczną i wykonaną z wysokiej jakości materiałów. Ważąca niecałe dwie tony jednostka stanowi idealny wybór do zwiedzania Jeziora Drawsko, wraz z jego wszystkimi wyspami i zakątkami pełnymi dzikiej przyrody.